ČeštinaEnglishDeutschPolski

Singltrek Suchák je tu pro všechny, kteří mají rádi horské kolo, úzké stezky a přírodu. Nezáleží na Vaší kondici ani technické zdatnosti. Na Singltreku Suchák si ze tří stupňů obtížnosti vyberete takové stezky, které vám budou vyhovovat a ze kterých se vrátíte nadšení, vyřádění a s úsměvem na tváři.

Zelená (okruh Okolo Hvězdy)

Menší děti s rodiči a také méně technicky zdatní cyklisté mohou vyzkoušet Singltrek na zeleně značené stezce, kde si osvojí nebo zopakují ovládání kola a získají jistotu na přírodním povrchu stezky.  

Modrá (okruh Pod Bradlem)

Kdo bez problémů zvládá zelenou trasu, měl by zkusit modře značenou stezku. Tam začíná opravdová zábava: houpání a zatáčky. Tak dobrou příležitost k zábavnému ježdění pro středně pokročilé cyklisty nikde jinde nenajdete. Užijete si daleko větší radost z jízdy než na asfaltu i než na lesních cestách, a zároveň vás na stezce nepřekvapí nečekané a nebezpečné překážky. Na modré trase nejsou žádná náročná stoupání ani klesání. Modrou trasu ocení i bajkeři, kteří si chtějí užít odpočinkovou jízdu krásným lesním prostředím.

Červená (okruh K Boudě)

Pro cyklisty, kteří již mají terénní kolo takříkajíc trochu “v ruce”, anebo pro ty, kteří již modrou trasu zvládají s přehledem, jsou tu červeně značené stezky. Vlní se horským úbočím, umožní Vám hrát si s kolem, dovolí Vám plynulou, dynamickou jízdu a zlepšují jízdní dovednosti. Jejich obtížnost je střední. Zkušení bajkeři si užijí v flow v plné rychlosti, méně zkušení se příjemně zhoupnou na terénních vlnách. Červenou stezku si dovedou užít jak děti, tak zkušení FR a DH jezdci.

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks